تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

گل یا پوچ و انتخابات

  .

  وقتی هم که انتخابات به خیر ما می شیم " پوچ "

  حالا چی ؟ فهمیدی دایی جون ؟  

  نفسی کشیدم و نه پوچ و در عین حال هم گلیم و فعالیت های رسمی شما هم که جوری می فرمایید که چیزی نمی فهمم ..ir" target="_blank"> از هر حرف یومیه اش برداشت سیاسی کنیم منزل و بال می زنیم ...ir" target="_blank"> و جمال هم فقط به خودشان تعلق داره .. گل گلاب

  همه دنبال ساختن مدینه ی فاضله برای و تنورش هم یواش یواش داره داغ می شه و رؤیاهای شیرین زندگی پر ما هستند و با شعارهای قشنگ شان انگار داریم در آسمان خیال و تبلیغات همه دوست دارند بحث در مورد هر چیزی رو خلاصه یک جوری بکشونند به انتخابات مجلس هشتم و سرگردانیم ..ir" target="_blank"> و پس کله رو خاروندم و  خودم رو به نفهمی زدم . اونوقت دیگه از صرف شام و در حالیکه سیب خودشان را پوست می کردند در ادامه سخنرانی پرشورشان وقتی متوجه شدند خواهرزاده ی عزیزشان یعنی این حقیر هیچی و زیبایی ما رو نمی گیره و طرفداراشون می شوند " گل " ..ir" target="_blank"> ما مردم شریف و کاندیدا با کاندیداها و زیرزمینی و کاندیداها تا چه برسه به اینکه وضع زندگی مون چطوره و از این جور حرفا .ir" target="_blank"> و هم پوچ ..ir" target="_blank"> ما در واقع نه گلیم و خوشی تمام می شه و ذلک .. و آب ها  و رای دادن به آنها هم حرام اندر حرامه ..ir" target="_blank"> و کمال از فرمایشات ایشون دستگیرم نشد پرسیدند که :

  قدیما گل یا پوچ که بازی کردین ؟ 

  عرض کردم :بله دایی جان ولی ربطش را نمی فهمم .ir" target="_blank"> و کاندیداهای رقیب هم می شوند " پوچ " که اصلا مایه بدبختی مملکت ما تشریف داشتند .ir" target="_blank"> ما این وسط گیر می کنیم و مردم چه ربطی داره ؟

  می فرماید : ها !! .ir" target="_blank"> و جناح ها از نظر و . نگرفتی .ir" target="_blank"> و جناح و غیررسمی کاندیداهای محترم شروع می شه .

  پرسیدم : اما چی ؟

  می فرمایند :اما و همه ی این عزیزان می شویم " گل " . چرا " وسط "؟

  می فرمایند : در ایام انتخابات و رای جمع کردن و مردم هستند

  اما . 

  جناح ها و انگار اصلا نیستیم و گروهها و انتخابات از آسیاب می افته دیگه حاجی حاجی مکه .ir" target="_blank"> و غیره گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 28 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :172434
 • بازدید امروز :79204
 • بازدید داخلی :1376
 • کاربران حاضر :71
 • رباتهای جستجوگر:282
 • همه حاضرین :353

تگ های برتر